ПИТАННЯ ПРО ДОСТАВКУ

Запитання: Коли буде відправлено моє замовлення?

Ми обробляємо та надсилаємо всі замовлення з понеділка по суботу, не рахуючи свят. Замовлення зі стандартною доставкою зазвичай виконуються та надсилаються в день отримання та оплати замовлення до 16:00 (з понеділка по суботу, не включаючи святкові дні).

Як тільки Ваше замовлення надіслано, Ви отримаєте лист та СМС з підтвердженням доставки з інформацією, що додається. Зверніть увагу, що оновлення інформації про відстеження Вашого замовлення може тривати до 24 годин. Також маршрут доставки замовлення можна відстежити у Вашому особистому кабінеті на сайті COSMIC у відповідному розділі або на сайті обраного Вами перевізника.

Запитання: Я можу отримати безкоштовну доставку?

Ми раді запропонувати безкоштовну доставку при замовленні від 1500 грн.

Якщо ви не бачите доступну опцію безкоштовної доставки і ваше замовлення відповідає вищезазначеним критеріям, спробуйте оновити файли cookie вашого браузера або перезапустити браузер, щоб розблокувати опцію безкоштовної доставки.

Міжнародна Доставка (за межі України)

Запитання: Ви надсилаєте товари міжнародною доставкою?

Так! В даний час ми надсилаємо замовлення COSMIC перевізником Укрпошта по всьому світу, але найчастіше до СНД, Туреччини, Ізраїлю та Європи: Австрія, Данія, Великобританія, Угорщина, Ірландія, Іспанія, Італія, Канада, Кіпр, Греція, Литва, Латвія, Литва , Латвія, Литва, Люксембург, Мальта, Франція, Німеччина, Нідерланди, Норвегія, Польща, Румунія, Португалія, Словаччина, Словенія, Швейцарія, Швеція. Тарифи на міжнародну доставку Ви можете переглянути на сайті Укрпошти.

Питання: Які зобов'язання та збори пов'язані з доставкою до моєї країни?

Зобов'язання та збори можуть застосовуватись до Вашого замовлення відповідно до митного законодавства вашої країни.

Інтернет-магазин корейської косметики COSMIC не несе відповідальності за будь-які мита та збори, які можуть бути санкціоновані митницею під час доставки (митна вартість буде = вартість замовлення).

Також зверніть увагу, що COSMIC не контролює зазначені вище витрати та не може оцінити суму. Такі зобов'язання накладаються відповідними законами, нормами та процедурами кожної країни, а митна політика сильно різниться у різних країнах.

Більш детальну інформацію про мито та податкові вимоги можна отримати, звернувшись до місцевої митної служби або податкової агенції у Вашій країні.

Питання: Коли буде відправлено і скільки часу буде потрібно для доставки мого замовлення?

Всі замовлення надсилаються з України.

Основна інформація для розміщення замовлення:
1. Вартість доставки відрізняється лише за вагою.
2. Щоб заощадити на доставці, вигідно замовляти вагу мінімум від 2х кілограм. Тим не менш, ми надішлемо Вам замовлення на будь-яку суму та будь-яку вагу!
3.Термін доставки замовлення близько до 14 календарних днів.
4. Замовлення доставляє кур'єр до рук заявленого одержувача.
5.Ми зважуємо замовлення до відправки та інформуємо вартість доставки.
6.Косметика та вартість доставки оплачується у розмірі 100% до відправлення замовлення.
7.Для зручності існує кілька способів оплати замовлення з-за кордону в Україну: Western Union, або інший сервіс перекладів, який також є в Україні. Переказ на картку ПриватБанку. SWIFT переказ на реквізити фізичної особи в Україні на підставі виставленого рахунку.

На жаль, ми не можемо прискорити доставку міжнародних замовлень. Ви отримаєте інформацію про відстеження, що надається в електронному листі з підтвердженням доставки.

Запитання: Скільки коштуватиме доставка до моєї країни?

Вартість доставки залежатиме від ваги вашого замовлення згідно з тарифами на міжнародні відправлення Укрпошти.

Детальну інформацію читайте у розділі Оплата та доставка