Сьогодні здоровий спосіб життя, турбота про красу та привабливість тіла, правильне харчування, заняття спортом стали трендом. Струнка прокачанное тіло — символ розумного ставлення до себе, свого майбутнього, турботи про нащадків. Зовнішня врода неможлива без внутрішнього здоров'я. Тому сучасна молодь прагне комплексного оздоровлення. Цьому сприяє дотримання правил ЗОЖ та щоденний скрупульозний догляд за шкірними покривами тіла.

Якими є засоби для body correction?

Щоб наростити м'язову масу, ми поспішаємо до спортивної зали. Але усунути дерматологічні вади та целюліт лише за допомогою фізичних вправ неможливо. Для цього знадобиться гарний косметичний засіб для корекції фігури. Корейська Бьюті-індустрія пропонує широкий спектр товарів цієї категорії. Лікар-косметолог Юлія Капліна радить такі препарати для усунення видимих недосконалостей тіла:

  • препарати підвищення пружності шкіри. Гелі, лосьйони та обгортання цієї серії покращують мікроциркуляцію крові, зміцнюють сполучні тканини, розгладжують епітеліальні складочки. Це можливо завдяки наявності рослинних екстрактів, мінерально-вітамінних комплексів, пептидів, фітоестрогенів та ботанічних олій;
  • антицелюлітні продукти. Сприяють нормалізації кровопостачання та лімфотоку, підвищують еластичність та пружність епідермісу, стимулюють обмінні процеси, прискорюють розщеплення ліпідів. Однокрокові ексфоліанти, скраби, лосьйони з високим вмістом компонентів для стимуляції дренажу, клітинного оновлення. У їх складі можуть бути ефірні олії, нікотинова кислота, камфора, екстракти перцю, водоростей, фітоферменти;
  • препарати для спалювання підшкірного жиру Їхня функція полягає у прискоренні кровообігу. Це допомагає збільшити швидкість обмінних процесів. Термічний вплив косметики, що розігріває, призводить до ліполітичного ефекту. Фітоекстракт червоного гострого перцю, кофеїн, арніка сприяють "плавленню" жирових волокон.

Поєднуючи спортивні заняття та косметичні correction-препарати можна досягти максимального позитивного ефекту.

Новинки на ринку

Нещодавно на б'юті-ринку з'явилися диво-пластирі з вуглекислим газом, які відрізняються великою інтенсивністю впливу. Масована атака СО2 на епітелій призводить до моментальної мобілізації захисних функцій організму. В результаті цього:

  • відбувається підвищення м'язового та епідермального тонусу;
  • прискорення метаболізму;
  • усунення набряків;
  • інтенсифікація процесу виведення токсинів

Лікар-дерматолог, косметолог, трихолог клініки ЕСТЕЛАБ Юліана Чечуріна наголошує на тому, що при використанні препаратів цієї групи важливо діяти строго в рамках інструкції, щоб уникнути небажаних наслідків.

Як правильно підібрати body-препарати?

Інтернет-магазин Cosmic Україна пропонує своїм клієнтам широкий каталог продукції для догляду за обличчям та тілом. На віртуальних полицях на вас чекають ботанічні олії, сироватки, лосьйони для покращення вашого зовнішнього вигляду. Підбирати їх слід з урахуванням типу шкіри, віку та особистих уподобань. Який засіб для корекції фігури краще вирішувати тільки вам. А експерти-консультанти нададуть усю необхідну інформацію про товар.

Засоби для корекції фігури

Відгуки про косметику

Дивитись всі
Гель в прямом смысле огонь. Использую в комплексе с массажем маслами и скрабом, что вместе даёт отличный результат. Единственное что, главное не использовать его слишком часто, ибо можно навредить коже, а если применять пару раз в неделю то всё будет отлично.
Быстро впитывается, сначала холодит потом согревает кожу, но не жжёт!
Это наверное самое работающее средство что-то пробовала!!!
Приятная текстура и нанесение... нг уде после 10-15 мин начинается огоооонь!!!
Красный перец с ментолом одновременно работают!!!! Не то печёт, не то холодно!!! Непередаваемые ощущения))))
Но самое главное это после действия, кожа очень гладкая и нежная, не смываю и оставляю до полного впитывания! Если пользоватся регулярно заметно кола становится упругой и гладкой!
Я пользуюсь после массажа сухой щеткой ...
Использую такого рода крема регулярно , не пропуская и поверьте эффект будет , использую этот крем в комплексе со спортом , отличный ! Кожа идеально гладенькая и ровная ! Даже если нету возможности и времени для спорта с этим кремом кожа смотрится лучше чем без него . Я люблю таких помошников !