Яким би широким не було б різноманітність корейської косметики для обличчя, основним і найпопулярнішим косметичним продуктом є крем. Це базовий засіб, який є у всіх домашньому догляді. Деякі можуть навіть використовувати тонери чи сироватки, але застосовувати крем. Адже, ми звикли до того, що крем для обличчя - це головний засіб для догляду, який допомагає позбутися всіх проблем зі шкірою. Але, чи це так? Якими бувають креми для обличчя, які функції вони виконують, де їх краще купити оптом чи вроздріб, ми розповімо далі в нашій статті.

Що робить крем для обличчя і для чого він потрібний?

У корейській б'юті рутині крем – це завершальний етап догляду за шкірою обличчя. Його основна функція друкує всі попередні продукти, які були нанесені на дерму. Саме за допомогою крему всі засоби (тонер, сироватка, есенція) можуть залишатися всередині шкіри, забезпечуючи їй догляд. Працюючи разом, всі ці продукти гарантовано даватимуть чудовий результат на епідермі обличчя.

Звичайно, крем не тільки запечатує попередні косметичні засоби, а є повноцінним і самодостатнім продуктом догляду за шкірою. Цей засіб може самостійно працювати на дермі особи, без додаткових косметичних продуктів. Наприклад, сироватки не будуть ефективними, якщо їх не запечатати, на відміну від кремів. Тому корейський крем для обличчя - це базовий і обов'язковий засіб, який можна використовувати самостійно або в комплексній системі догляду.

Головна функція, яку виконують креми, звичайно зволоження дерми. Цією функцією має будь-який базовий засіб для догляду. Адже, без якісного зволоження, не буває красивої та здорової шкіри. Інші функції кремів для обличчя з Кореї залежать від їхнього складу та призначення.

Які бувають корейські креми для обличчя?

Креми для обличчя з Кореї мають широку різноманітність, вони можуть відрізнятися за текстурою, віком, типом шкіри, призначенням та часом застосування.

Текстура корейського б'юті помічника може бути легшою (гелевою, молочковою) або щільнішою (кремоподібною або дуже густою). Існують креми для будь-якого типу шкіри та віку. Ви підбираєте собі продукт, виходячи зі своєї оцінки вашої дерми. Однак, у корейській концепції догляду прийнято більше підбирати кремові засоби стану шкіри. Наприклад, якщо у вас у молодому віці є зморшки, ви без проблем можете використовувати крем, що омолоджує, для обличчя з Кореї. Незважаючи на те, що за віком застосовувати такий засіб рано, сама шкіра говорить про інше.

За часом застосування креми діляться на денні та нічні. Цей поділ зроблено для того, щоб не перевантажувати шкіру вдень. Нічні креми більш щільні та поживні, вони мають активний склад і працюють на епідермі поки ми відпочиваємо. Денні засоби, у свою чергу, мають більш легку текстуру і менш насичений склад, щоб у денний час доби не викликати дискомфорту і не навантажувати шкіру.

Але не всі корейські креми для особи мають розмежування за часом використання. Корейські бренди в основному намагаються робити універсальні засоби, застосування яких не залежить від часу доби.

За призначенням та дією на шкірі корейські креми для особи можуть бути:

  1. Зволожуючі – дарують шкірі необхідне зволоження, відновлюють баланс вологи та усувають зневоднення. Зволоження потребує будь-яка дерма, тому такі корейські креми підійдуть усім типам шкіри.
  2. Поживні - працюють над відновленням та харчуванням дуже сухої шкіри. Ці засоби насичують дерму та усувають лущення.
  3. Омолоджують - націлені на відновлення пружності та еластичності шкірного покриву, розгладжують зморшки та уповільнюють їх подальшу появу.
  4. Освітлювальні – борються з проявом пігментації, вирівнюють тон обличчя та структуру епідермісу, дарують шкірі здорове сяйво.
  5. Корейські креми, що відновлюють, - працюють над відновленням захисного бар'єру шкіри і усуненням чутливості.
  6. Протизапальні - борються з проблемами висипань, акне, сприяють швидкому загоєнню та відновленню пошкодженої шкіри.

Де краще купити корейський крем для обличчя оптом чи в роздріб?

Для того, щоб засіб ефективно працював на шкірі, його потрібно правильно підібрати. І у багатьох із цим виникають проблеми. Адже велика різноманітність зволожуючих, омолоджувальних, натуральних і т.д. кремів іноді вводить у ступор. Але у нашому інтернет-магазині Cosmic у вас не виникне з цим проблем. Ми з радістю допоможемо вам з вибором косметики оптом чи в роздріб, та відповімо на будь-які питання. Також у нас на сайті діють постійні знижки, які є дійсними і для оптової програми. Ми намагаємося зробити ваш шопінг вигідним, недорогим, зручним та швидким. Тому, в інтернет-магазині Cosmic найкраще купити оптом чи вроздріб корейські креми для обличчя за низькою ціною, з безкоштовною доставкою до будь-якого міста України: Дніпро, Київ, Одесу чи Львів.

Корейський крем для обличчя