Перший крок до вирішення – пошук причин

Краса і здоров'я волосся визначається їх функціями та походженням. Оскільки для нас це – переважно естетична складова образу, зовнішнього вигляду, поводимося ми з ними, як із атрибутом, а не частиною свого тіла. Вирівнювання праскою, підсушування феном, підкручування плойкою, використання різноманітних косметичних засобів укладання, шпильок, гумок та прикрас позначається відразу на кількох якостях пасм. Плюс шапки взимку, кепки влітку, сонце, хлорована проточна, солона морська вода, вітер, дощ – всі стихії та побут як змовилися проти краси волосся.

З іншого боку, волосяний покрив голови – це продовження шкіри організму людини. Тому харчування та метаболізм, а отже, кількість вітамінів, неорганічних речовин прямо впливає на стан шкіри та волосся.

Недоліки з обох напрямків дають низку проблем із волоссям. Усунути їх можна, впливаючи на причини. Почати варто з харчування: збільшити споживання риби, морепродуктів, горіхів, яєць, м'яса птиці, бобових. Можливо, потрібно пропити вітамінні препарати. Також потрібно відповідально ставитись до вибору косметичних засобів. Але одним із головних та швидких способів нормалізації процесів є підбір лікувальних, відновлюючих складів.

Склад, функції ампул

Одним із таких засобів є ампули для волосся, які можна купити в інтернет-магазині COSMIC (Україна). Серед діючих речовин – вітаміни групи В6 та коензим Q10. Перший позитивно впливає не тільки безпосередньо на шкіру та волосся, але також на покращення білкового та ліпідного обміну. А коензим Q10 доповнює дію вітамінів, беручи участь у енергетичному обміні, впливаючи процеси зростання, діючи як антиоксидант. У результаті кожна ампула забезпечує:

  • прискорення зростання;
  • повернення здорового блиску;
  • відновлення кінчиків;
  • усунення лупи;
  • зміцнення по всій довжині.

Ампули для росту та відновлення волосся слід доповнювати іншими засобами, що містять натуральні олії та соки рослин. Сухі, виснажені пасма не лише втрачають свою привабливість, а й набагато частіше ламаються. Бджолиний мед і масло какао, екстракт імбиру та женьшеню зволожують шкіру і роблять волосся м'якшим. Кошти підходять всім типам волосся, не вимагають спеціальних умінь чи умов застосування. Вони не замінюють, а доповнюють шампуні та бальзами, наносяться на чисте вологе волосся.

Послідовно висока якість у всьому

Ефективна допомога нашим покупцем – те, заради чого працює інтернет-магазин COSMIC. Ми збираємо на своєму сайті найкращу корейську косметику, уважно вивчаємо ринок загалом та кожен конкретний бренд, перш ніж зробити його частиною нашого каталогу. Відгуки користувачів, які вже спробували той чи інший продукт, для нас не менш важливі, ніж ім'я виробника чи склад його коштів.

Коли до консультантів COSMIC звертаються за порадою, вони дивляться на питання комплексно: яка саме проблема найбільше турбує людину, які є супутні моменти: сухість, бляклість, ламкість, випадання волосся, посічені кінчики, втрата об'єму, лупа. Залежно від типу волосся та шкіри голови, завдання, яке потрібно вирішити, вони можуть підібрати максимально універсальний та багатофункціональний засіб або ампули, бальзами, шампуні, емульсії, що діють сегментарно за напрямками.

Для самостійного пошуку у нас добре організований каталог з усіма описами складами та оптовими цінами, щоб ви змогли одразу визначити, які варіанти вам не підходять, а на яких варто зупинитися. Але звернутися по консультацію до професіонала ніколи не буде зайвим. Ампули для волосся оптом, як і решту косметичної продукції, COSMIC доставляє по всій Україні.

Ампули для волосся

Відгуки про косметику

Дивитись всі
Прошло немногим больше месяца, как я купила эти ампулы. Сразу хочу сказать, что использовала их попеременно с кератиновым филлером для волос Lador Perfect Hair Filler. Брала на курс процедур. Результат меня порадовал. Выпадение волос заметно уменьшилось, быстрее стали расти. Ампулы хорошего объема, мне хватает на три процедуры (стрижка "каре"). Много позиций заказывала в магазине и ни единого раза не разочаровалась. Спасибо Cosmic!
Я наношу на влажные волосы и не смываю. Эффект просто бомба)) Волосы гладкие, мягкие, рассыпчатые, послушные !!
Очень спасает мои убитые краской волосы ! Их просто не узнать , шикарное средство .
Прекрасное средство для роста волос. При регулярном использовании можно отрастить не плохую длину. Запах очень классный. Я еще им мажу на ночь брови и ресницы. На утро они выглядят очень ухоженно и пышно. Волосы после этого средства ровные,приятные на ощупь,блестящие и аккуратные.