Корейська паста для зубів

Зубна паста - це та необхідна річ, без якої не може уявити своє життя жодна цивілізована людина. З найдавніших часів люди приділяли особливу увагу догляду за ротовою порожниною. В одних країнах для цього використовувалися дерев'яні шпажки, в інших – порошок лікарських рослин, у третіх – скоринки хліба. Але поступово розвиваючись, людство винайшло спеціальні хімічні склади, за допомогою яких легко чистити зуби. Вони не надають негативного впливу на організм, як це було на зорі розвитку цієї промислової галузі. Тоді в порошок із крейди додавали свинець, олово, срібло, фосфор. Таке поєднання продиктовано недостатньою вивченістю впливу цих компонентів на організм людини.

Сучасні зубні пасти виготовляються виключно з безпечних компонентів – фторидів, полімінералів, дія яких додатково посилюється натуральними добавками рослинного походження. Сьогодні популярністю у світі користується не лише корейська косметика, а й зубна паста. Причому вона виробляється як у звичній кожному консистенції густого гелю, і у вигляді порошку.

Різновиди продуктів для догляду за ротовою порожниною

Красиві рівні білі зуби - це межа мрій для кожного. Але для того, щоб мати можливість гордо сяяти білою усмішкою, необхідно стежити за станом порожнини рота. У процесі життєдіяльності людина вживає різні продукти і напої, які можуть залишати слід на зубах. Тому необхідно не тільки робити своєчасну санацію у дантиста, а й обов'язково двічі на день ретельно чистити зуби. Купити для цього якісну зубну пасту із Кореї пропонує наш інтернет-магазин COSMIC Україна. Швидка доставка замовлень здійснюється у Київ, Дніпро, Одесу, Харків та інші міста України. Серед широкого асортименту в каталозі на сайті cosmic.net.ua можна придбати наступні різновиди продуктів:

  • відбілюючі;
  • зниження чутливості зубів;
  • проти кровоточивих ясен;
  • зміцнюючі;
  • проти утворення карієсу,
  • паста, що усуває зубний камінь;
  • для захисту емалі.

Ціни на корейські зубні пасти відрізняються доступністю, але їхня якість при цьому залишається на найвищому рівні.

Як правильно вибрати пасту?

Як і будь-який інший доглядовий засіб, зубну пасту необхідно набувати, керуючись індивідуальними потребами та уподобаннями. Насамперед слід виходити з того, які проблеми із зубами присутні. Людині з чутливими зубами точно не підійде зубна паста, спрямована на освітлення емалі. Також важливо звернути увагу на те, які рослинні компоненти включені до складу. Екстракти прополісу, чорниці, подорожника, ромашки мають сприятливий вплив на здоров'я зубів та ясен.

Де купити вішалки в Україні і Києві? Наш магазин знає відповідь на це запитання. Замовити зубну пасту (Корея), ціна якої доступна для покупців із будь-яким бюджетом, можна у нашому магазині COSMIC. У каталозі на сайті cosmic.net.ua можна знайти продукцію від наступних брендів:

  • 2080;
  • Median;
  • Pleasia.

Широке розмаїття уподобань дозволить кожному покупцю підібрати для себе ідеальний продукт. Щоденне застосування дозволить зберегти свіжість дихання протягом усього дня і не дозволить хвороботворним бактеріям та зубному нальоту від їжі руйнувати захисну емаль.

Корейська зубна паста

Відгуки про косметику

Дивитись всі
Супер очищает, приятный вкус! Отличная! Большой объём, цена низкая
Отлично освежает , имеет приятный мятный вкус , пользуемся всей семьей прям очень довольны , пока что не хочется искать более идеальный вариант , так как она не надоедает и дает гарантию 100% чистоты и свежести , проверено !)
Эта зубная паста хорошо осветляет пигментацию эмали, удаляет зубную бляшку, ускоряет заживление повреждений слизистой оболочки полости рта, снимает воспаление и раздражение десен.
Паста действительно хорошая. Пользуюсь этой пастой давно и это мой не первый тюбик. Мне вообще по душе корейские пасты, они не такие ядреные по вкусу. Эта паста прекрасно удаляет налёт и желтизну, освежает и оставляет приятный холодок в полости рта. За время использования не повысилась чувствительность эмали, чего я, глядя на абразив, боялась больше всего.