Корейська паста для зубів

Зубна паста - це та необхідна річ, без якої не може уявити своє життя жодна цивілізована людина. З найдавніших часів люди приділяли особливу увагу догляду за ротовою порожниною. В одних країнах для цього використовувалися дерев'яні шпажки, в інших – порошок лікарських рослин, у третіх – скоринки хліба. Але поступово розвиваючись, людство винайшло спеціальні хімічні склади, за допомогою яких легко чистити зуби. Вони не надають негативного впливу на організм, як це було на зорі розвитку цієї промислової галузі. Тоді в порошок із крейди додавали свинець, олово, срібло, фосфор. Таке поєднання продиктовано недостатньою вивченістю впливу цих компонентів на організм людини.

Сучасні зубні пасти виготовляються виключно з безпечних компонентів – фторидів, полімінералів, дія яких додатково посилюється натуральними добавками рослинного походження. Сьогодні популярністю у світі користується не лише корейська косметика, а й зубна паста. Причому вона виробляється як у звичній кожному консистенції густого гелю, і у вигляді порошку.

Різновиди продуктів для догляду за ротовою порожниною

Красиві рівні білі зуби - це межа мрій для кожного. Але для того, щоб мати можливість гордо сяяти білою усмішкою, необхідно стежити за станом порожнини рота. У процесі життєдіяльності людина вживає різні продукти і напої, які можуть залишати слід на зубах. Тому необхідно не тільки робити своєчасну санацію у дантиста, а й обов'язково двічі на день ретельно чистити зуби. Купити для цього якісну зубну пасту із Кореї пропонує наш інтернет-магазин COSMIC Україна. Швидка доставка замовлень здійснюється у Київ, Дніпро, Одесу, Харків та інші міста України. Серед широкого асортименту в каталозі на сайті cosmic.net.ua можна придбати наступні різновиди продуктів:

  • відбілюючі;
  • зниження чутливості зубів;
  • проти кровоточивих ясен;
  • зміцнюючі;
  • проти утворення карієсу,
  • паста, що усуває зубний камінь;
  • для захисту емалі.

Ціни на корейські зубні пасти відрізняються доступністю, але їхня якість при цьому залишається на найвищому рівні.

Як правильно вибрати пасту?

Як і будь-який інший доглядовий засіб, зубну пасту необхідно набувати, керуючись індивідуальними потребами та уподобаннями. Насамперед слід виходити з того, які проблеми із зубами присутні. Людині з чутливими зубами точно не підійде зубна паста, спрямована на освітлення емалі. Також важливо звернути увагу на те, які рослинні компоненти включені до складу. Екстракти прополісу, чорниці, подорожника, ромашки мають сприятливий вплив на здоров'я зубів та ясен.

Де купити вішалки в Україні і Києві? Наш магазин знає відповідь на це запитання. Замовити зубну пасту (Корея), ціна якої доступна для покупців із будь-яким бюджетом, можна у нашому магазині COSMIC. У каталозі на сайті cosmic.net.ua можна знайти продукцію від наступних брендів:

  • 2080;
  • Median;
  • Pleasia.

Широке розмаїття уподобань дозволить кожному покупцю підібрати для себе ідеальний продукт. Щоденне застосування дозволить зберегти свіжість дихання протягом усього дня і не дозволить хвороботворним бактеріям та зубному нальоту від їжі руйнувати захисну емаль.

Корейська зубна паста

Відгуки про косметику

Дивитись всі
Пастой остались довольны. Не слишком яркий вкус, довольно нейтральная. Хорошо чистит, надолго есть ощущение свежести зубов. Содержит частички, которые дополнительно полируют,
Дуже подобається паста мені та моїй сімї. Вже рекомендувала її друзям та знайомим. Дякую магазину за товар та оперативну доставку)))
Очень хорошая зубная паста. Однозначно закажу её снова. Даже из избранного не стану удалять.
Большой объем ! Пользуемся с мужем с удовольствием! Ежедневно ! Так как доверяем корейским брендам , в отличии от массмаркетовских эти не вредят эмали ... И эффект явный ! Но нужно дать время , чтобы его увидить !!! И пользоваться только ею каждый день! Зубки на несколько тонов стали заметно белее!!! С полосками результат еще быстрее виден!!! Но всеже нужно время и терпение для результата ! Паста супер !!! Всем советую !!