Корейські сонцезахисні креми

Сонце люблять майже всі. Його тепло однаковою мірою необхідне людям, тваринам, рослинам. Саме тому людина прагне якнайчастіше балувати себе поїздками до теплих країн, де можна вдосталь поніжитися під лагідними променями. Рівна золота засмага дуже прикрашає як чоловіків, так і дівчат. Але для того, щоб зробити процес отримання максимально безпечним для шкіри і організму в цілому, необхідно використовувати якісні захисні засоби.

Україна розташована у зоні з помірним кліматом. Тим не менш, у спекотні літні місяці рівень ультрафіолету, що випромінюється сонцем, досягає критичної позначки. Надмірне його поглинання шкірою веде до різноманітних неприємних проявів як пігментації і серйознішим захворюванням епідермісу. Лікарі-дерматологи вкрай не рекомендують перебувати під відкритим сонячним промінням без застосування спеціального крему. Корейська косметика, зокрема сонцезахисний крем, сьогодні вважається найбільш якісною. Правильно підібраний склад дозволяє отримати рівномірну засмагу та захистити шкіру від згубного впливу ультрафіолету.

Як правильно вибрати корейський крем від сонця?

Коли для поїздки в довгоочікувану відпустку або просто походу на пляж або в басейн вже все готове, справа залишається за малим - визначитися, який крем з широкого видового розмаїття потрібно придбати для отримання гарної і безпечної засмаги. Завдяки останнім науковим розробкам у галузі корейської космецевтики, виробники отримали можливість створювати ефективні захисні засоби з мінімальним вмістом штучних хімічних компонентів. Чим менше їх у складі, тим безпечніший сонцезахисний крем для шкіри.

Вся подібна косметика поділяється на кілька груп за рівнем захисту від Sun Protect Factor (SPF):

  • 15 (93% захисту);
  • 30 (97% захисту);
  • 50 (98% захисту);
  • 100 (99% захисту).

Це маркування вказує на те, скільки А і В-випромінювання буде поглинено шкірою. При цьому слід зазначити, що гарний засіб, виготовлений на основі натуральних компонентів, не буде перешкодою для виділення гормону меланіну, який відповідає за відтінок шкіри, а отже, засмагнути на пляжі вдасться. В Україні купити сонцезахисний крем для обличчя (Корея) з доставкою у Київ, Дніпро, Харків, ціна якого відрізняється доступністю, можна у нашому професійному інтернет-магазині COSMIC.

Як правильно використовувати корейський сонцезахисний засіб для обличчя?

Рівень сонцезахисту необхідно підбирати, виходячи із відтінку шкіри. Чим вона світліша, тим більше схильна до отримання опіків та надмірного поглинання ультрафіолету. Також важливо враховувати тип шкіри. Для власниць сухої шкіри потрібно купувати засоби, до складу яких входять натуральні рослинні олії або екстракти трав, що мають поживні та зволожуючі властивості. Наносити такі креми необхідно не лише перед походом на пляж, а й щодня, якщо в період пікових температур (з 12:00 до 16:00) передбачається перебування на сонці. Вченими доведено, що в цей час без використання захисту можна безпечно перебувати під впливом сонячного проміння не більше 10 хвилин.

Незалежно від рівня захисту, будь-який засіб необхідно повторно наносити на обличчя та тіло після закінчення максимум трьох годин. Це тим, що під впливом тепла захисні компоненти поступово випаровуються. Для того, щоб максимально убезпечити себе, краще нанести таку косметику не менше ніж за 10 хвилин до виходу, щоб вона встигла утворити захисний шар. Наш інтернет-магазин cosmic.net.ua – ідеальне місце, де можна замовити якісний корейський сонцезахисний крем та інші засоби для обличчя, купити їх оптом за мінімальною ціною з доставкою у всі регіони України.

Сонцезахисні креми