Пудра для обличчя завжди була улюбленим бьюті-засобом, який рятував у будь-яких ситуаціях. З її допомогою маскували дрібні дефекти шкіри, приховували зморшки, ластовиння і пігментні цятки. Давньогрецькі матрони користувалися отруйним порошком на основі свинцевих білил та крейди. Це згубно позначалося стані шкірних покривів і могло спровокувати ракові пухлини. Згодом наука дала можливість висвітлити обличчя без шкідливих наслідків. Пудрочку почали робити з тальку. Вона не злипалася і легко поєднувалася з різними пігментами. Наступна еволюція цього продукту ознаменувалася винаходом компактної пудри, яку наносили в наявності за допомогою спеціального спонжу. Статистика продажів показує, що щорічно продається близько 700 тисяч тонн цього чудового б'юті-кошту.

Один засіб – багато місій

Сьогодні функціональні можливості пудри значно збільшились. Вона може не тільки пудрити, а й виконувати безліч завдань:

 • зволожувати;

 • маскувати незначні вади шкірних покривів;

 • вирівнювати тон;

 • матувати та усувати жирний блиск;

 • контролювати вироблення себуму;

 • знімати роздратування;

 • захищати від шкідливого ультрафіолетового випромінювання;

 • попереджати раннє старіння дерми;

 • запобігати втраті вологи.

Така багатофункціональність виводить пудрову продукцію в розряд найбільш затребуваних продуктів. Купити її - значить, подбати про красу та доглянутість обличчя.

Як залежить якість пудри для обличчя від ціни?

Безумовно, хороший продукт не може коштувати надто дешево. Ціна пудри може змінюватись в залежності від складу, виробника, функціоналу товару. Щоб зробити правильний вибір, необхідно знати:

 • до якого типу належить ваша шкіра;

 • які недоліки треба приховати;

 • які додаткові завдання має вирішувати пудрочка.

Слід пам'ятати, що К-пудри призначені для вирішення проблем жирної та проблемної дерми. Власницям сухої та чутливої шкірки не рекомендуємо

замовляти пудру для обличчя. В Україні купити оптом ефективну пудру можна на сайті інтернет-магазину Cosmic Київ.

Чому варто придбати К-пудру?

Як вся південнокорейська макіяж, компакт-пудра випускається на основі натуральних інгредієнтів. У її складі можуть бути:

 • натуральні мінерали. Призначені для підвищення тургору, звуження пір, нормалізації роботи сальних залоз;

 • екстракт центели азіатської. Зволожує, сприяє захисту від фотостаріння, покращує обмінні процеси на клітинному рівні;

 • органічні олії. Живлять, пом'якшують дерму, відлущують ороговілі фрагменти епітелію;

 • ботанічні ензими. Освітлюють, сприяють підвищенню бар'єрної функції епідермісу;

 • колагени. Підвищують пружність та еластичність вікової дерми;

 • рослинні екстракти. Загоюють мікрорани, звужують пори, попереджають виникнення вугрової висипки, мають бактерицидну дію.

Кожен із компонентів призначений для вирішення конкретного завдання, а їх гармонійне поєднання допомагає у будь-якій ситуації виглядати привабливо та чарівно.

Серед головних причин купити пудру для обличчя, мешканки Києва називають її здатність не лише маскувати недоліки, а й дбайливо доглядати обличчя протягом дня.

Де придбати ідеальну азіатську пудру?

Щоб придбати якісну декоративну та доглядаючу косметику, запрошуємо відвідати віртуальний майданчик магазину Cosmic Україна. Тут представлений широкий асортимент б'юті-товарів. Сайт, де ви можете замовити пудру за найвигіднішою ціною в Україні, доступний в режимі 24/7. Тут можна замовити адресну доставку покупки в столиці. В інші регіони здійснюємо надсилання через поштові відділення.

Пудри

Відгуки про косметику

Дивитись всі
Это единственная пудра которая шикарно подходит мой проблемной коже , так как не забивает поры , не вызывает очередных восспалений , убирает жирный блеск и при этом ухаживает даже за лицом , супер!
Как-то решила я перейти на минеральные пудры и не пожалела!!! Раньше я не задумывалась над составом моей пудры,да и вообще косметики.В последнее время начали много говорить о вреде талька для кожи.Якобы он забивает поры,а при постоянном использовании они становятся заметнее и расширяются. Эта пудра при нанесении замечательно подстраивается под тон кожи,если ,конечно, продукт не наслаивать. Она действительно отличного качества.Особенно учитывая то, что у нее практически натуральный состав.Отлично фиксирует макияж и не позволяет появиться жирному блеску.
Ровно ложится и хорошо матирует. Компактная и удобная в применении
Очень хорошо ложится на кожу и матирует ее .Не заменимая вещь в женской косметичке .Качество косметики меня очень радует советую всем не пожалеете