Наші переваги

Перш за все, ми сподіваємося, що знайомство і отриманий досвід у корейському догляді змінить поточне положення, як ви думаєте про свою шкіру і волосся, і як ви до нього ставитеся. Це дивовижне почуття, знати, що Ви є експертом з власної шкіри та волосся, постійно піклується про їхнє здоров'я. Тут ми хочемо поділитися з вами перевагами, які, на наш погляд, якісно відрізняють COSMIC і додають цінності нашим улюбленим Клієнтам.

Персоналізований підхід до Клієнта.
Перш ніж рекомендувати продукт, ми тестуємо його самі, уважно вивчаємо огляди експертів, і відбираємо лише реально працюючі продукти з високими рейтингами задоволеності Клієнтів.

Ухвалення індивідуальних особливостей.
Тип шкіри та волосся, індивідуальні особливості організму, вік, поточна ситуація та очікування Клієнта від косметики – все це враховується при рекомендації косметичних засобів у нашому магазині. Ми продаємо не товар, але вирішення поставлених завдань у кожної дівчини та жінки. І вважаємо, що це чесним підходом.
 
Абсолютне розуміння цінності грошей та часу наших Клієнтів.
Тобто ми категорично не хочемо допускати ситуації, коли наші Клієнти витратили гроші та час на вибір косметики, яка їм не сподобалася чи не підійшла. Ми виступаємо за створення позитивного досвіду, починаючи з першого контакту і закінчуючи отриманим результатом від придбаних товарів.
 
Широкий асортимент та регулярне поповнення новинками азіатської косметики.
З нами ви завжди будете на вістря б'юті-технологій, маючи нагоду познайомитися з останніми новинками як відомих, так і нішевих брендів. На даний час у магазині представлено близько 50 брендів, частина з яких – лише на нашому сайті ексклюзивно в Україні.
 
Гарантія конкурентних цін.
Ми поставляємо продукцію безпосередньо з Кореї, працюючи з більш ніж 10 постачальниками косметики в цій країні; Більшість з яких - безпосередньо виробники.
 
COSMIC – це сімейний бізнес, з сильним фокусом на Клієнта та Довгострокові Відносини.
Ми доставляємо людям косметику, а не косметику доставляємо людям.
Щиро цінуємо дружбу з кожною з вас, і хочемо, щоб вона не закінчувалася ніколи!

З любов'ю.

Команда COSMIC