Подарунковий сертифікат - вигода та зручність

Подарунковий сертифікат - це документ, що надає право презентанту отримати послугу або товар на еквівалентну грошову суму та підтверджує завчасний платіж. Сертифікати бувають дисконтними чи номінальними. Дисконтні надають певну знижку. Номінальні дозволяють власнику зробити покупку на суму чи оплатити різницю, коли ціна обраного товару перевищує вартість купона.

Сьогодні багато магазинів пропонують подарункові купони, що виручають у сезон свят, коли людині ніколи бігати магазинами, а також відсутні варіанти для подарунка. Нерідко керівники компаній купують грошові еквіваленти для винагороди та стимулювання своїх співробітників. В індивідуальному плані купівля такого подарунка також є вигідним додатком. Наприклад, не кожен вгадає індивідуальні уподобання та бажання людини в якісній доглядовій косметиці. Сьогодні такий варіант презенту не є якоюсь конкурентною перевагою. Це стало поширеним і корисним вкладенням коштів, здатним суттєво спростити завдання пошуку подарунка.

Переваги

Грошовий еквівалент стане унікальним, незвичайним, потрібним та корисним сюрпризом. Особливо актуальним такий вибір буде, якщо ви хочете зробити як подарунок косметику, парфуми і т.д. - те, що пов'язане з особистими уподобаннями, індивідуальними смаками, адже презент може не підійти за запахом, текстурою, кольором, може не відповідати типу шкіри.

Переваги придбання купонів:

  • швидкість та зручність отримання;
  • широкий діапазон номінальних сум;
  • мінімальна можливість не вгадати з подарунком або повторити подарунок;
  • презентабельний, компактний зовнішній вигляд.

Документ надає людині, що обдаровується, можливість вибору одного або декількох товарів. Необхідно лише вибрати бажаний номінал на сайті та сплатити суму.

Принцип роботи подарункових сертифікатів

Придбання таких зручних та оригінальних подарунків стає все популярнішим серед наших клієнтів. Ми пропонуємо оригінальний презентабельний дизайн, що задовольняє переваги навіть найвибагливіших покупців. Сертифікат приємно вибирати, дарувати та отримувати в подарунок.

Купити подарунковий сертифікат номіналом від 300 до 3000 грн можна в інтернет-магазині корейської косметики Cosmic (Україна) або шоу-румі в Києві. Оформлення замовлення на покупку подарункового сертифікату - це лише три етапи:

  • вибір суми;
  • оплата за реквізитами чи оформлення післяплати;
  • вказівку адресата, способу надсилання.

Співробітники інтернет-магазину Cosmic (Київ) красиво та святково запакують та відправлять сертифікат одержувачу чи замовнику. При необхідності, проконсультуємо, надамо рекомендації щодо підбору косметики. Термін дії сертифіката не обмежений, але він не підлягає обміну за власний кошт. Дія подарункових сертифікатів не поширюється на товари, які пропонуються за зниженими цінами.

Подарунковий сертифікат

Відгуки про косметику

Дивитись всі
Уже после первого применения волосы заметно ухоженней выглядят. Средство не жирнит, волосы блестят и не склеиваются. Запах очень приятный на волосах через пару часов не слышно, т.е ненавязчивый. Напишу еще отзыв через время. Однозначно буду брать.
Моє волосся подякувало.
Мои волосы благодарны за такое прекрасное средство, волосы после кератинового выравнивание, сейчас укрепить очень важно, и сыровотка хорошо подходит)
Эта сыворотка просто потрясающая! Теперь всегда, когда хочу видеть ухоженные волосы, использую её. Очень классно укладывает кудри, волосы не пушатся, становятся мягкими и послушными. Очень и очень довольна этим продуктом