Догляд за шкірою

Питання: Що таке 10-ступінчаста корейська процедура догляду за шкірою?

Це секрет молодості та краси Вашої шкіри. 10-ступінчаста корейська процедура догляду за шкірою - це режим догляду за шкірою, який включає ретельне очищення, відлущування, лікування, інтенсивне зволоження і застосування SPF протягом дня. Цей режим був натхненний жінками в Кореї, які є фахівцями з догляду за своєю шкірою з раннього віку.

Підібрати засоби для догляду за особою можна у розділі Особа .


Питання: Чи потрібно мені стежити за 10 кроками?

Ні, не всі 10 кроків є обов'язковими, тільки ви знаєте, що краще для вашої шкіри. Корейські жінки присвятили себе догляду за шкірою і вірять у техніку нашарування, Ви повинні вибрати, що працює для Вашого унікального типу шкіри. Використання виключно корейських продуктів також є необов'язковим. Це гарна ідея почати з найважливіших продуктів, які будуть мати істотну відмінність і поступово включати додаткові кроки у ваш повсякденний догляд.


Питання: Я повний новачок у Корейському догляді , що мені потрібно знати, щоб почати?

Перше, що потрібно знати, це те, що шкіра кожної людини унікальна, тому догляд за шкірою дуже особистий і тільки Ви можете підібрати засоби, які ідеально взаємодіятимуть з Вашою шкірою. Це означає, що догляд за шкірою – це процес спроб і помилок, і насправді немає надійного способу виправити це вперше. Також важливо відзначити, що Ваша шкіра постійно змінюється, тому Ваші потреби у догляді за шкірою також змінюватимуться з часом.


Запитання: Як дізнатися, який тип шкіри у мене?

Ми знаємо, що іноді це може бути складним завданням, особливо з огляду на той факт, що шкіра може змінюватися з часом! Вам потрібно проаналізувати всі ознаки шкіри, вивчивши консультативні статті в нашому Блозі, і тоді вам буде легше визначити свій тип шкіри.

Запитання: Мої нові продукти змінюють мою шкіру! Чому це відбувається?

Ваша шкіра може проходити через період «очищення», що є терміном, який використовується для опису періоду коригування, який проходить Ваша шкіра, коли Ви використовуєте новий продукт. Ви можете дізнатися більше про це у нашому Блозі у статті.

Догляд за шкірою - метод спроб і помилок, і єдиний вірний спосіб дізнатися, що правильно для вашої шкіри, - це просто спробувати їх один за одним. Щоразу, коли ви вводите нові продукти в свою поточну процедуру догляду за шкірою, спробуйте тільки один або два нові продукти одночасно і поступово включіть їх у свій щоденний догляд за шкірою. Таким чином, ви дізнаєтеся про точні ефекти продукту, і допоможете своїй шкірі пристосовуватися до нового продукту.

Але якщо роздратування або інші проблеми зі шкірою продовжуються, у вас, швидше за все, виникла алергія на один або кілька інгредієнтів, і в цьому випадку Ви повинні припинити використовувати продукт!

Питання: Як я маю застосовувати продукти для лікування?

Хорошим правилом є застосування лікувальних продуктів (есенції, сироватки, ампули, бустер ...). Але щоб більше дізнатися про ці продукти лікування і про те, як їх застосовувати прочитайте інформацію у відповідній статті нашого Блога .


Питання: Якщо я використовуватиму відбілюючі продукти, мій тон шкіри буквально змінить відтінки?

Ні. Ми не продаємо жодних продуктів з відбілюючими інгредієнтами. Продукти з іменами або описами, які включають слово "відбілювання", просто означають "освітлення", і вони допомагають вирівняти ваш тон шкіри та освітлити ваш загальний колір обличчя. Ваша шкіра буквально не стане білою. Ознайомтеся з цією статтею в Блозі для отримання більш детальної інформації:


Питання: Які продукти для мене небезпечні для використання під час вагітності чи годування?

Загальний консенсус полягає в тому, що актуальні засоби догляду за шкірою, які не наказані лікарем, повністю безпечні для використання під час вагітності та під час годування груддю. Ви можете дізнатися про це більше у Блозі:

Ми завжди рекомендуємо поговорити з Вашим лікарем і вжити запобіжних заходів, які Ви вважаєте потрібними протягом всієї вагітності. Ми хочемо, щоб Ви були впевнені, що використовуєте лише правильні продукти для свого малюка!


Запитання: Мій вітамін С став жовтим. Це нормально?

Та це нормально! Фактично, жовтизна позначає природний процес окислення вітаміну С - усі продукти вітаміну С поступово окислюватимуться і згодом пожовтіють. Це означає, що ефективність продуктів вітаміну С зменшується протягом певного періоду часу, але це не шкідливо для продовження використання на шкірі будь-яким чином. Ми рекомендуємо зберігати косметичні продукти з вітаміном С разом з іншими засобами, що містять активні речовини, у темних та прохолодних місцях, на які не потрапляють сонячні промені.

Дізнайтесь більше про те, де зберігати ваші продукти тут:


Питання: Чому у вас немає 10-ступінчастої корейської косметики для чутливої ​​шкіри?

На жаль, дуже складно дати рекомендації щодо чутливих типів шкіри, які не гарантують жодних почервонінь чи подразнень. У всіх шкіра іншого типу і чутливість шкіри може бути викликана безліччю різних факторів, залежно від людини.


Запитання: Чи можу я використовувати ці продукти, якщо я чоловік?

100% так. Незалежно від того, як виглядатиме зовнішня упаковка, інгредієнти та формули всередині не є гендерними. Вони також є віковими чи етнічними. Корейський догляд за шкірою працює для всіх не тому, що він призначений спеціально для корейської або азіатської шкіри, а тому, що він призначений для шкіри в цілому, що у всіх нас є!


Питання: Який бренд чи продукт є натуральним чи органічним?

Щоб продукт був дійсно 100% органічним, він також має бути повністю вільним від консервантів. На жаль, багато компаній неправильно маркують свої органічні продукти. Ви повинні проявляти пильність щодо будь-яких косметичних продуктів, позначених як 100% органічних. Для органічних засобів догляду за шкірою немає промислових стандартів або правил.

Тим не менш, Ви будете раді дізнатися, що багато корейських брендів краси засновані на використанні натуральних та безпечних інгредієнтів у своїх формулах.