Чому крем скочується на обличчі: причини та способи цього уникнути

Косметичні продукти можуть викликати різні емоції та враження від використання: від захоплення та чистого задоволення від використання до нерозуміння та роздратування, чому засіб не діє належним чином або неправильно лягає на шкіру.

Останнє, до речі, дуже часто явище, що дратує саме появою катишків. Це в основному трапляється з кремами, коли в процесі нанесення та розподілу вони не вбираються, а скочуються, залишаючи все обличчя у неприємних згустках засобу. Які, до речі, ще не так просто усунути з обличчя: адже навіть на легке скидання з поверхні шкіри вони реагують багаторазовим збільшенням своєї чисельності. Отже, розберемося з причин такого явища.

Чому крем «береться катишками»?

«Експерти» у всіх життєвих питаннях і явищах з упевненістю заявляють, що якщо крем скочується при нанесенні, то це свідчить про порушення технології виробництва продукту або про те, що його термін придатності минув. Є й третє загальнонародне безкомпромісне, але дуже розмите пояснення – засіб не підходить для шкіри.

Технологи ж косметичного виробництва стверджують, що причина такої «поведінки» крему може бути однією (або навіть сукупністю кількох) з наступних:

 • шкіра не була попередньо очищена. Йдеться не тільки про залишки декоративної косметики, а й пилу, шкірний себум, поті та інші забруднення. Щоб крем гарантовано розподілявся і добре вбирався, використовуйте тонер для свого типу шкіри перед нанесенням основного засобу;
 • шкіра відчайдушно потребує зволоження. На зневоднену і виснажену нестачею вологи шкіру погано лягає як тональний, і навіть регулярний доглядовий крем;
 • переборщили із кількістю. Помірність – наше все, а густіший і товстіший шар крему не принесе більше користі вашому шкірному покриву. А лише покриє ваше обличчя неприємними катишками;
 • неправильно підібраний засіб. Усі косметичні продукти мають відповідати потребам вашого типу шкіри. Наприклад, вибрати корейський крем для обличчя, що відповідає вашим індивідуальним потребам, за маркуванням на упаковці та набору інгредієнтів не складе труднощів. Якщо наносити засоби невпопад, крем може скочуватися. Врахуйте, що братися катишками може не тільки щільний, густий крем насиченої консистенції, але навіть легкий зволожуючий, якщо його нанести на шкіру не того типу.

А якщо скочується тональний крем?

З доглядовим кремом більш-менш ясно. А як бути, якщо такими ж неприємними катишками береться тональний крем, псуючи всю перспективу створення бездоганного макіяжу. Адже й для такої непривабливої «поведінки» базового декоративного засобу теж є свої причини:

 • надто зневоднена і занадто жирна шкіра. Обидві крайні ступені стану шкіри можуть спровокувати скочування тонального засобу. Якщо ваш епідерміс схильний до надмірної сухості, добре зволожте його перед нанесенням основи. Щоб тональний крем добре розподілявся та рівномірно лягав на поверхню. Надлишок шкірного себуму також провокує котушки тонального засобу. У будь-якому випадку і щодо тонального крему важливо вибрати засіб, що відповідає вашому типу шкіри;
 • конфлікт із базовим засобом. Буває так, що складові тонального крему погано уживаються з компонентами бази під макіяж. І це теж може провокувати скочування тонального крему;
 • надлишок кількості крему, що наноситься. Як і з доглядовим засобом, з тональним теж більше не означає краще. А скоріше, більше забезпечить появу катишків тілесного кольору та не найкращий макіяж.

Щоб крем не скочувався

Якщо вас не насторожує ні колір, ні текстура крему, його термін придатності не минув, але ви хочете попередити ймовірність скочування по поверхні обличчя, зважте на наступні рекомендації:

 • використовуйте відповідний вашому типу шкіри крем;
 • не наносите надмірну кількість засобу - об'єму, що дорівнює приблизно одній горошині цілком вистачить;
 • інтервал між нанесенням кількох доглядових засобів (якщо ви практикуєте багатоступінчастий підхід до догляду) повинен становити 3-4 хвилини, щоб засоби не змішувалися та не скочувалися;
 • пам'ятайте, що у складі антивікових кремів найчастіше є компоненти, які згортаються при контакті з повітрям;
 • розподіляйте крем від центру обличчя у напрямку зовнішніх контурів овалу;
 • перед нанесенням крему використовуйте тонік для типу шкіри;
 • подбайте про якісне очищення шкіри - на жирній поверхні крем візьметься катишками з набагато більшою ймовірністю. 

Тепер ви не тільки знаєте, чому можуть скочуватися різні типи кремів, але й розумієте, як цього уникати та вибирати засіб, який бездоганно лягатиме на поверхню обличчя. А наш магазин оригінальної корейської косметики завжди готовий забезпечити вас усім необхідним для комплексного та результативного догляду за шкірою обличчя. Наші консультанти завжди допоможуть підібрати найкращі засоби з запаморочливо широкого асортименту та зроблять все, щоб ви максимально оперативно отримали своє замовлення.

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід