Як замаскувати пігментні плями за допомогою косметики?

Попри поширену думку, пігментація з'являється не тільки на зрілій шкірі з виразними ознаками старіння. Пігментовані (по суті потемнілі) ділянки шкіри можуть з'явитися у будь-якому віці. І найчастіше їхня поява ніяк не пов'язана з впливом УФ-випромінювання. До категорії пігментованих ділянок шкіри належать родимі плями, меланоми та родимки, постугрові рубці та сліди опіків, а також прояви розацеа.

Якщо не йдеться про дільницю, що рельєфно виділяється, то приховати пігментні плями цілком реально за допомогою косметики. Це зовсім не означає, що достатньо замазати пляму тональним кремом і все. Знадобиться ширший арсенал косметичних засобів. Однак у разі грамотного нанесення та відповідних властивостей косметичних засобів у вас успішно вдасться замаскувати пігментні плями.

Що входить до набору маскуючих засобів?

Щоб маскуючі засоби дійсно приховали ділянку гіперпігментації, а не, навпаки, підкреслили її і виставили на загальний огляд, знадобляться косметичні засоби, що підходять саме у вашому конкретному випадку. Універсальної формули та єдиного засобу, на жаль, немає. Є тільки головне правило – у жодному разі не використовувати маскуючий засіб із щільною, густою текстурою – це не тільки виділить пігментну пляму, але й створить ефект неживої маски на обличчі.

Чим можна сховати пігментні плями, якщо тональний крем не панацея? Вам знадобляться консилер, світловідбиваючий праймер, СС-крем, кольоровий коректор, пудровий хайлайтер і, звичайно, тональний засіб легкої або середньої текстури.

Хороша новина, що весь цей перерахований арсенал косметичних засобів не знадобиться вам у повному складі – виходячи з ваших індивідуальних даних, навичок та вправ у нанесенні коштів, потрібно буде купити лише пару засобів. Однак, варто також мати на увазі, що ці засоби виявлять свої маскуючі властивості тільки в тому випадку, якщо ви зможете вибрати відповідний засіб і знаєте, як приховати пігментну пляму макіяжем. Щоб не хапатися за голову і добу безперервно не вишукувати інформацію та відгуки про згадані вище косметичні засоби, згадайте, що найчастіше в багатьох питаннях паличкою-виручалочкою виявляється корейська косметика, творці якої розуміються не тільки на властивостях, але й розуміють, як майстерно з їхньою допомогою вирішувати навіть непрості естетичні завдання.

Як приховати пігментні плями за допомогою консилера?

Якщо вам доводилося приховувати темні кола під очима за допомогою консилера, напевно ви подумаєте, що цей засіб допоможе в маскування пігментної плями. Проте все не так просто. Той самий консилер, що ви наносите під очі в роботі з гіперпігментацією не підійде. Якщо розтушувати його прямо на плямі, воно просвічуватиме. Більш щільний шар консилера буде помітний і помітний на обличчі. Також вся справа у правильному відтінку консилера. Для маскування темних кіл під очима вибирають відтінок світліший за власну шкіру. А у випадку з пігментованими ділянками крізь цей світлий відтінок потемніла ділянка буде помітна.

Тому залежно від того, який колірний відтінок має вашу пігментну пляму і слід вибирати тип консилера:

  • почервоніння та ділянки такого відтінку приховує зелений консилер;
  • сірі та землісті ділянки епідермісу маскують фіолетові відтінки консилера;
  • темні плями успішно вдається замаскувати персиковим та помаранчевим консилерам.

Як приховати пігментні плями за допомогою інших косметичних засобів

Наявність пігментованих ділянок на шкірі, зрозуміло, не є підставою для радості. Однак обнадіює різноплановість і різноманіття косметичних засобів, а особливо те, що в різних комбінаціях вони можуть відвернути увагу від пігментованої ділянки, так і повністю приховати його під тонким шаром засобів. Слід особливо підкреслити саме тонкий шар нанесеної косметики, тому що густий і товстий шар косметичних засобів не тільки гарантовано «попливе» і змажеться протягом дня, але й зробить обличчя неживим та неприродним.

Тому якщо потрібно приховати пігментні плями макіяжем, створюємо неодмінно тонкий шар з нанесених по порядку наступних косметичних засобів:

  1. на всю поверхню шкіри обличчя наносимо світловідбивний праймер або СС крем. Ці засоби повинні дещо «розмити» обриси темнішої ділянки шкіри і згладити його відтінок по відношенню до основного тону шкіри;
  2. Далі настає черга кольорового коректора, завдання якого - наскільки це можливо нейтралізувати коричневий пігмент. Для світлої шкіри підійде світло-рожевий коректор, для смаглявої потрібний персиковий відтінок. Саме поторканнями його слід нашаровувати поки пігментна пляма не перестане просвічувати крізь шар коректора;
  3. потім наносите тональний засіб легкої або середньої щільності (у жодному разі не густий!). Не розмазуйте його, а то змажете шари попередніх засобів, а дотиками, що поплескують, наче впечатуйте;
  4. як закріплюючий засіб використовуйте пудру.

І ще кілька секретів успішного маскування пігментованих ділянок

Аби маскуючі косметичні засоби стійко приховували пігментовані ділянки, не слід також забувати про важливі аспекти:

  • регулярне та якісне зволоження всієї шкіри обличчя. Всі косметичні засоби, що маскують, краще і довше тримаються на добре зволоженій шкірі;
  • перед нанесенням засобів для тонування на шкіру слід наносити праймер. Він не тільки розгладжує поверхню шкіри і вирівнює тон, але і не дає засобам, що маскують, забиватися в пори епідермісу;
  • маскуючий шар косметичних шарів слід закріпити спеціальним засобом. Власницям жирної та комбінованої шкіри для цього знадобиться матуюча пудра, тим, у кого суха шкіра, знадобиться спеціальний спрей.

Придбати кошти, які допоможуть приховати пігментні плями на обличчі, можна за кілька кліків у нашому магазині. На вас чекає не тільки найширший асортимент косметичних засобів, а й оригінальна продукція безпосередньо від корейських виробників.

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід