ПІНКА НА ОСНОВІ ВУЛКАНІЧНОЇ ГЛИНИ INNISFREE JEJU VOLCANIC PORE CLEANSING FOAM EX

ПІНКА НА ОСНОВІ ВУЛКАНІЧНОЇ ГЛИНИ INNISFREE JEJU VOLCANIC PORE CLEANSING FOAM EX Немає в наявност
Сума мінімального замовлення складає 3990 грн.

Докладніше про товар

Серія косметичних засобів для догляду за шкірою Super Volcanic Pore на основі вулканічної глини та інноваційного комплексу Green Complex є унікальною розробкою компанії Innisfree. Відновлюючий рослинний комплекс Green Complex (сертифікований ECOCERT) складається з п'яти органічних компонентів: зелений чай, виноград, танжерин, опунція і вода з вулканічних джерел острова Чеджу (Jeju).

Лінія косметики «Super Volcanic Pore» на основі вулканічної глини є найбільш ефективною серією, що очищає, яка спрямована на виведення токсинів і надлишків шкірного сала, що знаходяться в глибоких шарах епідермісу. Активно бореться з чорними точками, запаленнями, розширеними порами, видаляючи та мінімізуючи їх відповідно. Екстракт зеленого чаю та вулканічний попіл, що входять до складу косметичних засобів Super Volcanic Pore, сприяють інтенсивному зволоженню шкіри і є потужними природними антиоксидантами. Всі засоби даної косметичної лінії мають загоюючий, регенеруючий, антибактеріальний і протизапальний ефект. Регулярне використання засобів «Super Volcanic Pore» сприяє здоров'ю та чистоті вашої шкіри.Где закупить в Полтаве и прочих городах страны ПІНКА НА ОСНОВІ ВУЛКАНІЧНОЇ ГЛИНИ INNISFREE JEJU VOLCANIC PORE CLEANSING FOAM EX по доступной цене? Элитный маркет Космик – наилучшее место для покупки оптовой корейской косметики. Онлайн-магазин имеет большой перечень с шикарным качеством. Презентуем корейскую оптовую косметику farmstay от надежных брендов. Космик – проверенный гид в мир блеска.
Мы доставляем ПІНКА НА ОСНОВІ ВУЛКАНІЧНОЇ ГЛИНИ INNISFREE JEJU VOLCANIC PORE CLEANSING FOAM EX в города: Киев, Днепр, Харьков, Одесса, Винница, Запорожье, Житомир, Львов, Николаев, Херсон, Чернигов...


Відгуки

Питання
Задати питання
Відгук
Задати питання