Jeju Root Energy Mask 25ml*1ea #Ginger Зволожуюча та живильна тканинна маска

Jeju Root Energy Mask 25ml*1ea #Ginger Зволожуюча та живильна тканинна маска Немає в наявност
Сума мінімального замовлення складає 3990 грн.

Докладніше про товар

Лекало маски – це натуральний целюлозний лист з евкаліпту та бамбука. Має сертифікат Vegan, є біорозкладним протягом 45 днів. Лекало ідеально прилягає до шкіри обличчя, має високий ступінь адгезії, не дратує шкіру, тонка та прозора.

Маски просякнуті активною есенцією на основі 5 ступінчастого комплексу гіалуронової кислоти та екстрактів коренеплодів, отриманих п'ятиденним інфузійним методом, що зберігає вітаміни та мінерали у складі сировини.

Серія представлена 8 варіантами масок, кожен тип маски збагачений певним типом есенції, спрямованим на вирішення конкретних завдань:

  • Carrot (Морква) - есенція на водній основі, освітлює тон шкіри, живить та зволожує.
  • Beet (Буряк) – есенція на водній основі, оживляє, відчищає та насичує тьмяну шкіру.
  • Potato (Картопля) - есенція на водній основі, зволожує та заспокоює подразнену та суху шкіру.
  • Burdock (Реп'ях) - есенція ампульного типу, заспокійлива маска для подразненої і тьмяної шкіри.
  • Kohlrabi (Кольрабі) - есенція ампульного типу, покращення еластичності, освітлення та омолодження тьмяної та ослабленої шкіри.


Где закупить в Львове и в малоизвестных населеных пунктах страны Jeju Root Energy Mask 25ml*1ea #Ginger Зволожуюча та живильна тканинна маска по общедоступной цене? Элитный маркет Космик – бесподобное место для доставки оптовой корейской продукции. Интернет-магазин имеет солидный выбор с безукоризненным качеством. Предлагает косметика clinic от проверенных поставщиков с мировым именем. COSMIC – Ваш путевожатый в мир блеска.
Мы доставляем Jeju Root Energy Mask 25ml*1ea #Ginger Зволожуюча та живильна тканинна маска в города: Киев, Днепр, Харьков, Одесса, Винница, Запорожье, Житомир, Львов, Николаев, Херсон, Чернигов...


Відгуки

Питання
Задати питання
Відгук
Задати питання